Bizi Tercih Edenler Ne Diyor?

 1. merve kılıç dedi ki:

  merhabalar istanbul kayseri arası eşyam vardı yoğun arama sonucu nursoylar nakliyatla tanışıp anlastık firma o kadar başarılıydıki anahtar teslim anlaşmış olduğumuz gibi gelip evimizde toplama işlemini yapıp ve gittiğimiz yerde eşyalarımızı temiz teslim ettiler baştan konuştuğumuz gibi fiyatta herhangi bir değişiklik yapmadılar çok memnun kaldım söz verdikleri gibi oldu hersey tekrar aynı firmayla tasınmak isteriz herkese tavsiye edebileceğim bir firma

 2. İşlerini gayet temiz ve güzel yapıyorlar

 3. Zennure demir dedi ki:

  Nursoylar Nakliyat teşekkürler her şey sorunsuzdu tavsiye ederim.

 4. Coşku Demirhan dedi ki:

  Firma yetkilileri tam saatinde belirttiğimiz yere geldiler. Eşyaların hepsi özenle taşındı ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
  İletişim konusunda hiçbir sorun yaşamadık kibar ve arkadaş canlısıydılar, ayrıca teklif aşamasında vaat ettikleri her şeyi sorunsuzca yerine getirdiler.

  Kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum ve henüz teklif değerlendirme aşamasındaki kullanıcılara Nursoylar Nakliyatı gönül rahatlığıyla öneriyorum.

 5. Bilal taşkin dedi ki:

  Nursoylar Nakliyat’a çok teşekkür ederim daha önce taşımalarımda bir çok problem yaşamıştım ancak Nursoylar nakliyat ile bunların hiç birini yaşamadım. Arkadaşlar saatinden bile erken geldiler ve dilersem anlaştığımız saate kadar kapının önünde bekliyebileceklerini söylediler. Acele etmeden ama ellerini çabuk bir şekilde ve özenle her eşyamı güzelce paketlediler ve yeni eve de aynı özenle yerleştirdiler. Özellikle Burak beye çok teşekkür ederim, her konuda bana yardımcı oldu. Sıkıntısız bir şekilde bütün eşyalarımın paketlemesini, dolap montaj işlemlerini gayet güzel yerine getirdi. Arkadaşlar gayet güler yüzlü, samimi, titiz ve anlayışlıdırlar. Bu Nursoylar nakliyatla ilk çalışmam oldu bir daha ki taşımamda yine İlkan beyi arayıp çağıracağım. Burak bey ve ekibi gerçekten iyi ve anlayışlı insanlardır, evinizi taşıttırmak istiyorsanız Nursoylar nakliyatı tercih edin. Bazı mobilyalarımda arızalıklar vardı İlkan bey o konuda arıza olan mobilyalarımı da tamir etti. Nursoylar nakliyata çok teşekkür ederim, ekibine de başarılar dilerim. Bütün kullanıcılara bu firmayı tavsiye ederim.

 6. Halil Aydoğan dedi ki:

  Arkadaşlar hızlı çalışıyor maşallah… Nurullah beyin de yönetimi güzel gayet memnun kaldık. Nursoylar nakliyat ekibine teşekkür ederiz…

 7. Furkan Varlı dedi ki:

  Nursoylar nakliyat şirketinin hizmetlerinden çok memnunum. Nurullah bey ve Burak bey bizlere çok yardımcı oldu her türlü paketleme, montaj ve demontaj hizmeti sunuyorlar. Biz çok memnun kaldık, düşük bütçeli ve kaliteli hizmet arayan bu şirkete başvurabilir.

 8. Ali Burak haras dedi ki:

  20//11/2019 da Koşuyolun’dan Kurtköy’e taşımamı yaptılar. Hepsi güler yüzlü arkadaşlardı. Paketleme gayet iyiydi. Taşıma esnasında herhangi bir sorun olmadı. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Nurullah bey ve arkadaşlarına teşekkür ederim.

 9. Asım Zengin dedi ki:

  Kayseri’den İstanbul’a taşındım, arkadaşlar çok yardımcı oldu sağ olsunlar. Ne mobilya veya beyaz eşyalarda tek çizik dahi yok ve gerçekten hızlıydılar. Bir daha ki sefere tekrar bulabilirsem yine aynı firma ile çalışırım ve yeni taşınacak arkadaşlara tavsiye ederim.