Konya ilinde de faaliyetlerini sürdüren Nursoylar  Nakliyat sizlere mükemmel hizmet sunmak için 7/24 çalışmalarını devam ettirmektedir. Konya ilinde kurumsal taşımacılık, evden eve taşımacılık ve diğer nakliyat işlerinizi bünyesinde bulundurduğu uzman ekibi ile hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ürünlerinizin Nursoylar Nakliyat ile sigortalı olduğunu sizlere hatırlatalım. Eşyalarınız her türlü deforme, kırılma ve yıpranmaya karşı taşıma süresince sigortalıdır. Konya`da Asansörlü taşımacılık hizmeti sunan firmamız eviniz kaçıncı katta olursa olsun hiç bir komşunuzu rahatsız etmeden taşınma işleminizi gerçekleştirmekteyiz.

Size söylenenden hariç asla ek ücret talep etmeyen firmamız faturalı iş yapmaktadır. Amacımız Konyada bir kez iş yapmak değil devamlı ve sorunsuz iş yapmaktır. Vizyon ve misyonlarımıza herzaman bağlı kalmaktayız. Sizde Konya ilinde bizi tercih etmek istiyorsanız hemen bir talep formu doldurun sizleri bilgilendirelim. Dilerseniz iletişim hatlarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

     “DEĞERLERİNİZİ GÜVENLE TAŞIYORUZ “