Ev eşyası veya yüklerinizi inceleyerek sizlere aşağıdaki konuları göz önüne alarak taşıma maliyeti sunar. Maliyet size uygunsa ekspertiz yapan kişiyle gün belirlenir ve taşıma sözleşmesi yapılır. Firmamız ekspertiz işlemini sizlere ücretsiz olarak sunar.

Kayseri de asansör kiralama hizmeti veren firmamız her türlü ev eşyası taşımasında, inşaat işlerinde parke, kapı, cam, mobilya vb. dışar dan asansörlü sistem gereken tüm vatandaşlarımıza asansörlerimizi kiraya gönderiyoruz.

Nursoylar Nakliyat size en kaliteli hizmetleri verebilmek için yurt dışından özel olarak temin etmiş olduğu asansörleri ile modern taşıma sisteminin en önemli parçası olan asansörlü taşıma hizmetini de sunmaktan mutluluk duyar.

Asansörlü taşıma sayesinde dar merdivenler, yüksek katlar, asansör ile taşıma yapmaya müsaade etmeyen komşu veya bina yönetimi, eşyalarıma zarar gelecek mi korkusu artık tarih oluyor.

Asansörlü taşıma nedir ?

Evinizin balkonuna modüler bir asansör sistemi kurulmaktadır. Bu sayede evinizin yüksek katta olması sorun olmaktan çıkmaktadır. Asansörlü taşıma ve nakliye sayesinde eşyalarınız balkondan sevk edilecek ve de nakliyesi kolaylıkla gerçekleştirilmiş olacaktır. Eşyalarınız asansörlü taşıma sistemi ile balkondan direkt olarak nakliye aracının  içerisine yerleştirilmektedir.

                                                                                                                               Asansörlü Taşımanın Avantajları nelerdir ?

* Taşıma sırasında bina içerisinde bulunan duvarlara veya bina korkuluklarına çarpma riskini ortadan kaldırır.

*Bina içerisinde taşıma sırasında oluşabilecek hasarların tümünün oluşumunu engeller.

* Pratik kullanımı sayesinde zarar görme oluşumunu yok eder hem de zamandan tasarruf ederek işinizi daha da kolaylaştırır.

* Taşıma Süresini kısaltır. Daha kısa sürede taşıma biteceği için sizlerin ev yerleştirme zamanınız artar.

* Eleman gücünü azaltacağı için yorgun personel ya da işçi hatalarını azaltır.

AkkışlaAnasayfa GaleriBlogBünyanDeveliNursoylar evden eve nakliyatFelahiyeHacılarİncesukayseri evden eve firmalarıkayseri evden eve nakliyat firmalarıkayseri evden eve nakliyat fiyatlarıkayseri evden eve nakliyat platformukayseri evden eve nakliyat şirketlerikayseri evden eve nakliye fiyatlarıkayseri evden eve taşımakayseri evden eve taşımacılıkkayseri evden evecilerkayseri İlçelerimizkayseri nakliyat firmalarıkayseri nakliyat şirketlerikayseri nakliye şirketlerikayseri şehirlerarası evden eve nakliyatKocasinan Evden Eve Nakliyatkooperatifi SektörüMelikgaziÖzvatanPınarbaşıSarıoğlanSarızTalasTomarzaYahyalıYeşilhisar