Kayseri’de evden eve taşımacılık ihtiyacı duyan kişiler genellikle ilk önce internet üzerinden nakliyat fiyatlarını araştırarak işe başlamaktadır. Kayseri’de yer alan evlerin neredeyse tamamı 3+1 evlerden oluşmakta olup neredeyse tüm taşımacılık işlemleri 58 metreküp kapasiteye sahip büyük kamyonlar ile gerçekleştirilmektedir. Kayseri’de Merkez’e bağlı Kocasinan ve Melikgazi ilçelerinde ve Talas ilçesinde çok fazla sayıda yüksek katlı binalar bulunmakta olup eski yönetmeliklere göre yapılan bu binaların çoğunda sadece 4 kişilik asansörler bulunmakta olup yeni yapılarda 10 kişilik asansörler bulunsa da bu binaların asansörleri ile ev taşımacılığına izin verilmemektedir.

Kayseri’de hizmet veren evden eve nakliyat şirketlerinin neredeyse tamamının bir veya birden fazla dış cephe asansörü bulunmakta olup taşımacılığı genellikle asansör ile gerçekleştirilmektedir.

Kayseri’de evden eve nakliyat fiyatları asansörlü olarak 1000 TL’den başlamakta olup gerçekten temiz bir taşımacılık deneyimi yaşamak istiyorsanız bu rakamları gözden çıkarmanız gerekir. Taşımacılık esnasında bol bol ambalajlama malzemesi kullanmak ve taşımacılığı dış cephe asansörü ile gerçekleştirmek nakliyat şirketi için ek bir külfet olup bu rakamların altına taşımacılık yapacağını beyan eden kamyoncular muhtemelen korsandır.

Kayseri evden eve nakliyat firmaları sayfamızda Kayseri’de faaliyet gösteren K3 yetki belgesine sahip nakliyat şirketleri yer almakta olup şehir içi ve şehirler arası ev ve ofis taşımacılığı gibi ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.